02-09-22= Alabama
========================
7p
====================
Southern Christian vs Stewart County
Ezekiel Academy vs Freedom Cowboys
Deshler vs West Limestone
Linden vs Keith
Chilton County vs Briarwood Christian
Kate Duncan Smith DAR vs New Hope
Douglas vs Arab
Andalusia vs Dale County
Brooks vs West Morgan
Comer vs Woodland
Loachapoka vs Verbena
Fort Payne vs Mae Jemison
St. John Paul II vs Randolph School
Handley vs Jacksonville
Trinity Presbyterian vs Southside
Russell County vs Stanhope Elmore
St. Luke’s Episcopal vs Chickasaw
University Charter vs Sweet Water
Ashville vs Etowah
North Sand Mountain vs Fyffe
Prattville vs Smiths Station
Trinity Christian Homeschool vs East Central HomeSchool
Tuscaloosa Academy vs Aliceville
Theodore vs Murphy
East Lawrence vs Rogers
Daleville vs Straughn
Mars Hill Bible vs Colbert Heights
Childersburg vs Randolph County
Ohatchee vs Westbrook Christian
Tarrant vs Fayette County
Athens vs Decatur
Hubbertville vs Holy Spirit Catholic
Carver Birmingham vs Hayden
Daphne vs Bryant
Section vs Collinsville
Houston County vs Elba
Scottsboro vs Boaz
Marengo vs Johnson
Lawrence County vs Russellville
Escambia Academy vs Clarke Prep
Pleasant Home vs Red Level
Fort Dale Academy vs Glenwood
Zion Chapel vs Wicksburg
Florala vs Georgiana
Bibb County vs West Blocton
Wadley vs Spring Garden
Ragland vs Donoho
Lee-Scott Academy vs Monroe Academy
Lexington vs Red Bay
Tuscaloosa County vs Chelsea
Chilton Christian Academy vs Clay County Christian Academy
Spain Park vs Hoover
Saraland vs St. Paul’s Episcopal
Ashford vs Pike County
Albertville vs Florence
Central vs Wilson
Hokes Bluff vs Glencoe
Excel vs Cottage Hill Christian Academy
Washington County vs Clarke County
Wenonah vs Pleasant Grove
Luverne vs Barbour County
Woodville vs Cedar Bluff
Thompson vs Vestavia Hills
Alexandria vs Moody
Madison County vs Priceville
Homewood vs Helena
Monroe County vs Thomasville
Alabama Christian Academy vs Lynn
Curry vs Dora
Hale County vs Montevallo
Elberta vs Williamson
Oak Mountain vs Hewitt-Trussville
Holtville vs Shelby County
Bessemer City vs McAdory
LaFayette vs Reeltown
Pleasant Valley vs West End
Talladega vs Cleburne County
Beulah vs Saks
W.S. Neal vs Mobile Christian
Greenville vs Charles Henderson
Springville vs Leeds
Blount vs Robertsdale
Banks Academy vs Patrician Academy
Sulligent vs Cold Springs
Northside Methodist Academy vs Opp
Meek vs Waterloo
Ider vs Whitesburg Christian Academy
Wetumpka vs Pike Road
Addison vs Cherokee
Hooper Academy vs Abbeville Christian Academy
Pisgah vs Sand Rock
Eufaula vs Headland
Choctawhatchee vs Fairhope
West Point vs Vinemont
Tabernacle vs Success Unlimited Academy
Sylvania vs Piedmont
Jackson Academy vs Sparta Academy
Leroy vs McIntosh
Central of Clay County vs Tallassee
Bob Jones vs James Clemens
Huntsville vs Grissom
Buckhorn vs Gadsden City
Ariton vs Geneva County
Corner vs Hamilton
Cordova vs Haleyville
Dothan vs Auburn
Montgomery Academy vs Bullock County
New Brockton vs Providence Christian
Beauregard vs Valley
Samson vs Long
Oneonta vs Hanceville
Blacksher vs Marion
Clements vs Lauderdale County
Cleveland vs Appalachian
East Limestone vs Fairview
Jasper vs Ramsay
American Christian Academy vs Holt
Oak Grove vs Northside
Brookwood vs Hueytown
Opelika vs Lee
Jackson vs Orange Beach
Cottonwood vs Abbeville
Columbia vs Muscle Shoals
Pickens Academy vs Southern Academy
Geraldine vs Plainview
McKenzie vs Brantley
Winston County vs Carbon Hill
Billingsley vs Calhoun
Lincoln vs Southside
Hartselle vs Cullman
Sparkman vs Austin
Geneva vs Slocomb
Crossville vs Guntersville
Cornerstone Christian vs Jacksonville Christian Academy
Goshen vs Highland Home
Selma vs Demopolis
Montgomery vs Foley
Sipsey Valley vs Dallas County
Locust Fork vs Holly Pond
Hillcrest vs Northridge
Gaylesville vs Coosa Christian
Lamar County vs Greene County
Fruitdale vs Choctaw County
Montgomery Catholic vs Booker T. Washington
North Jackson vs Westminster Christian
Vincent vs Central of Coosa County
St. Michael Catholic vs Bayside Academy
Jemison vs Marbury
Phillips vs Shoals Christian
Macon-East Montgomery Academy vs Wilcox Academy
Winfield vs Gordo
Shades Valley vs Oxford
Ranburne vs Fayetteville
Baker vs Davidson
Lakeside School vs Crenshaw Christian Academy
Autaugaville vs Notasulga
Ardmore vs Brewer
Midfield vs Oakman
Susan Moore vs Danville
Wilcox Central vs T.R. Miller
Conecuh Springs Christian vs Pineview Christian
Southeastern vs Gaston
Maplesville vs Central
Tanner vs Tharptown
South Choctaw Academy vs Snook Christian Academy
Carroll vs Rehobeth
Edgewood Academy vs Chambers Academy
Dadeville vs Weaver
Flomaton vs Hillcrest
Sheffield vs Falkville
Mortimer Jordan vs Gardendale
Pickens County vs Sumiton Christian
Anniston vs Munford
Thorsby vs Isabella
Autauga Academy vs Bessemer Academy
Coosa Valley Academy vs Lowndes Academy
Calera vs Benjamin Russell
Victory Christian vs Talladega County Central
Vigor vs Citronelle
Jackson-Olin vs Parker
Fairfield vs John Carroll Catholic
Good Hope vs Cherokee County
Faith Academy vs Gulf Shores
Satsuma vs Escambia County
Prattville Christian Academy vs Saint James
Paul W. Bryant vs Central
Valiant Cross Academy vs Morgan Academy
Madison Academy vs Pennington
Evangel Christian vs Southern Prep Academy
DHCA vs Valley Head
North River Christian vs Russell Christian Academy
Baldwin County vs Spanish Fort
Lanett vs Horseshoe Bend
UMS-Wright Prep vs LeFlore
Enterprise vs Central 8p
Springwood vs Evangel Christian Academy 8p
Pell City vs Clay-Chalkville 10p
=========================================================================================================
California
====================
Southwest SD vs Kearny 6:30p
Castle Park vs Orange Glen 6:30p
Canyon Hills vs Sweetwater 6:30p
Noli Indian vs Southlands Christian 3.00p
Leadership Military Academy vs CSDR 3.00p
Bloomington vs Rubidoux 3:15p
Corona del Mar vs Palos Verdes 3:30p
Malibu vs Avalon 4:30p
Katella vs Peninsula 4:30p
Whittier Christian vs O’Farrell Charter 4:30p
Serra vs De La Salle
Chaminade vs Birmingham
Serra vs De La Salle
Mater Dei Catholic vs Red Mountain 4.00p
Santa Margarita vs St. Augustine
Inglewood vs Carlsbad
Warren vs Grossmont
Chandler vs Cathedral Catholic
Corona del Mar vs Palos Verdes 3:30p
St. John Bosco vs Bishop Amat
Long Beach Poly vs Mission Viejo
Santa Margarita vs St. Augustine
Orange Lutheran vs Edison
Rancho Cucamonga vs Norco
Servite vs La Mirada
Cathedral vs Serra
Inglewood vs Carlsbad
Warren vs Grossmont
Chaminade vs Birmingham
Newport Harbor vs JSerra Catholic
Mater Dei vs Centennial
==========================================
Indiana 02-09-2022
=====================
Brownsburg vs Franklin Central
Fort Wayne North Side vs Carroll
Indianapolis Cardinal Ritter vs Brebeuf Jesuit Preparatory
Mooresville vs Plainfield
Whiteland vs Decatur Central
Indianapolis Bishop Chatard vs Roncalli
Ben Davis vs Pike
Noblesville vs Fishers
Hamilton Southeastern vs Avon
Zionsville vs Westfield
Warren Central vs North Central
Northridge vs Mishawaka
Elkhart vs Hammond Morton
Cass Tech vs Carmel
New Palestine vs Yorktown
Cathedral vs Penn
Center Grove vs Trinity
Crown Point vs Merrillville 8p
Lawrence North vs Lawrence Central 11p
====================================================================
Kansas 02-09-2022
========================
Manhattan vs Derby
Bishop Miege vs Blue Valley North
Rossville vs St. Marys
Larned vs Pratt
Northwest vs Bishop Carroll
Junction City vs Hays
Blue Valley vs Blue Valley Southwest
Shawnee Mission West vs Shawnee Mission Northwest
Rose Hill vs Collegiate
Blue Valley West vs Aquinas
Rock Creek vs Southeast of Saline
Mill Valley vs Olathe Northwest
Kapaun Mt. Carmel vs South
Andale vs Wellington
Blue Valley Northwest vs St. James Academy
Olathe East vs Olathe North
Andover Central vs Buhler
Andover vs Maize South
==============================================
Louisiana
=====================
Edna Karr vs Landry-Walker
East Ascension vs Zachary
Westgate vs New Iberia
Archbishop Shaw vs St. Charles Catholic
E.D. White vs Vandebilt Catholic
Newman vs Hahnville
Acadiana vs Lafayette Christian Academy
Sam Houston vs Many
Bonnabel vs Destrehan
Destrehan vs Warren Easton vs Ruston
Sterlington vs West Monroe
University Lab vs Woodlawn-B.R.
Madison Prep Academy vs Brother Martin
Ponchatoula vs Walker
Our Lady of Good Counsel vs Catholic-B.R.
Neville vs Evangel Christian Academy
Union Parish vs Homer
========================================
Maryland
====================
Edmondson-Westside vs Mergenthaler Vo-Tech 3:45p
New Town vs Loyola Blakefield 4:30p
Pikesville vs Concordia Prep
Quince Orchard vs Whitman
Linganore vs Kenwood
Rock Creek Christian Academy vs DeMatha
Broadneck vs Archbishop Spalding
McDonogh vs Gonzaga
Pallotti vs Georgetown Prep
DuVal vs Flowers
Northern vs Patuxent
Fort Hill vs Northern
Wise vs North Point
Life Christian Academy vs Calvert Hall
Our Lady of Good Counsel vs Catholic-B.R.
======================
Michigan
======================

Kingston vs Oakland Christian 12p
Webberville vs Montabella 1p
Denby vs Edison Academy 4p
Detroit Collegiate Prep vs University Prep Science 5p
North Dickinson vs Lake Linden-Hubbell 5p
Eastern vs Everett 5p
Forest Park vs Gogebic [Johnston/Wakefield] 5p
Carney-Nadeau vs North Central 6p
Pickford vs Superior Central 6p
Wright vs Norway 6p
Richmond-Burton vs Menominee
Farwell vs Bloomingdale
Ottawa Hills vs Benton Harbor
Bay City Western vs Petoskey
St. Francis vs Lumen Christi Catholic
Flushing vs Heritage
Vandercook Lake vs Bangor
Lakeview vs Saugatuck
Varsity Opponent vs Mid Peninsula
Catholic Central vs Davison
West Iron County vs Bark River-Harris
Monroe vs Lincoln
Lapeer vs Traverse City Central
Fowler vs Summerfield
Pinckney vs Loyola
Comstock vs Allegan
South Haven vs Forest Hills Eastern
Meridian vs Shepherd
Kingsford vs Gladstone
Gabriel Richard vs Northwest
Mt. Clemens vs Pontiac
Bronson vs Springport
Houghton Lake vs Manton
Howell vs Canton
Muskegon vs De La Salle Collegiate
Manistique vs Gwinn
Holly vs Avondale
Gladwin vs Harrison
Mattawan vs Marshall
Buchanan vs Niles
Johannesburg-Lewiston vs St.Ignace
Vandercook Lake vs NorthPointe Christian
Parchment vs Kellogg
Sturgis vs Vicksburg
Ionia vs Kelloggsville
Hancock vs Ishpeming
East Jordan vs Elk Rapids
Saranac vs Dansville
Bad Axe vs Sandusky
Whitmore Lake vs Leslie
Tri-Unity Christian vs Lake Michigan Catholic
Lakeshore vs Hackett Catholic Prep
Pershing vs Bishop Foley
Clarenceville vs Dundee
Old Redford Academy vs Michigan Collegiate
Pellston vs Onekama
Lake City vs St. Charles
South Christian vs East Grand Rapids
North Adams-Jerome vs SPCCCC (CO-OP)
Camden-Frontier vs Pittsford
Olivet vs Pennfield
Lawrence vs Eau Claire
Au Gres-Sims vs Rogers City
Salem vs Brighton
Annapolis vs Robichaud
Perry vs Holton
Bath vs Potterville
Marquette vs Alpena
Traverse City West vs Grand Haven
Kingsley vs Gaylord
Coopersville vs Sparta
Brown City vs Maple Valley
Hanover-Horton vs Michigan Center
Harbor Springs vs Charlevoix
Hudsonville vs St. Mary’s Prep
Allendale vs Hopkins
Redford Union vs Crestwood
Harper Woods vs West Bloomfield
Brother Rice vs East Kentwood
Ovid-Elsie vs Byron
Farmington vs Royal Oak
Rudyard vs Rapid River
Iron Mountain vs Westwood
Frankfort vs Mancelona
Catholic Central vs Loyola
Oak Park vs Lake Orion
Zeeland West vs Cedar Springs
Carsonville-Port Sanilac vs Akron-Fairgrove
Hale vs Alcona
Skyline vs Dexter
Communication Media Arts vs Erie-Mason
Hill-McCloy vs Durand
Central Montcalm vs Kent City
Huron vs Riverview
Midland vs Mt. Pleasant
Lake Fenton vs Swartz Creek
Lincoln-King Academy vs Academy for Business & Tech
Bear Lake vs Marion
Manistee vs Mason County Central
All Saints Central vs North Huron
Star International Academy vs Bentley
Kalkaska vs Ogemaw Heights
Saline vs Huron
Franklin vs Wayne Memorial
University Prep vs Southeastern
Caseville vs Peck
Central vs Western International
North Muskegon vs Orchard View
Dowagiac vs Watervliet
Yale vs Armada
Michigan Lutheran Seminary vs Cardinal Mooney Catholic
Sexton vs Waverly
Reeths-Puffer vs St. Johns
Morenci vs Stryker
Cedarville vs Engadine
Madison Academy vs Nouvel Catholic Central
Centreville vs Schoolcraft
Holland vs Comstock Park
McBain vs Beal City
Summit Academy vs Ford
Cabrini vs Parkway Christian
Sand Creek vs Blissfield
Posen vs Hillman
Tecumseh vs Gull Lake
Chippewa Hills vs Grant
NorthPointe Christian vs Inland Lakes
Litchfield vs Burr Oak
Pioneer vs Bedford
Big Rapids vs Newaygo
St. Louis vs Hesperia
Whittemore-Prescott vs Heston Academy
Angola vs Chelsea
Reading vs Grass Lake
Cass Tech vs Carmel
Plainwell vs Coldwater
==================================
Montana
===============
Chinook vs Park City 3p
Big Sky vs Skyview 4p
West Yellowstone vs Lima 4p
Sidney vs Park5p
Culbertson vs Poplar
Wolf Point/Frazer vs Baker/Plevna
Butte vs Great Falls
Butte Central Catholic vs Browning
Red Lodge/Roberts vs Sweet Grass County
Helena vs Billings Senior
Hardin vs Dawson County/Terry
Rocky Boy vs Fort Benton
Malta/Whitewater/Saco vs Roundup
Heart Butte vs Power/Dutton-Brady
FC (CO-OP) vs Powell County
Scobey/Opheim vs Carter County
Malta/Whitewater/Saco vs Roundup/Melstone
Beaverhead County vs Hamilton
Thompson Falls vs Three Forks/Willow Creek
Belgrade vs Hellgate
Flathead vs Gallatin
Plentywood vs Fairview
Columbus vs Shepherd
Conrad vs Anaconda
Lincoln County vs Cut Bank
Stevensville vs Polson
Fairfield/Augusta vs Whitehall/Harrison
Seeley-Swan vs Ennis
Harlem/Turner vs Shelby
Libby vs Ronan
St. Ignatius vs Troy
Custer/Hysham vs Geraldine/Highwood
Fromberg vs Bridger
Fergus vs Havre
Whitefish vs Frenchtown
Columbia Falls vs East Helena
Charlo vs Arlee
Wolf Point vs Baker/Plevna
Simms vs Cascade
Russell vs Glacier
Loyola-Sacred Heart vs Manhattan Christian
Florence-Carlton vs Broadwater
Billings Central Catholic vs Custer County
Reed Point/Rapelje vs Absarokee
Sheridan vs Choteau
Bigfork vs Jefferson
Lodge Grass vs Joliet
Bozeman vs Sentinel
Billings West vs Capital
=================
New Jersey
===============
Woodstown vs Haddon Heights 10:30a
Haddonfield vs Paulsboro 11a
Morristown-Beard vs Montclair Kimberley Academy 12p
Overbrook vs Bordentown 4p
—————-06.00pm——————————-
St. Joseph vs St. Augustine Prep
Egg Harbor Township vs Holy Spirit
Cherokee vs Hammonton
Vineland vs Bridgeton
Union City vs Passaic County Tech
Linden vs Rahway
Clearview vs Atlantic City
Oakcrest vs Middle Township
Ramapo vs Willingboro
Cedar Creek vs Absegami
Hopewell Valley Central vs Lawrence
Hightstown vs Trenton Central
Scotch Plains-Fanwood vs Colonia
Ramsey vs Pascack Valley
Washington Township vs Eastern
Sparta vs Lakeland Regional
Immaculate Conception vs Newark Collegiate Academy
Cherry Hill West vs Pennsauken
Caldwell vs Morris Catholic
Phillipsburg vs Sayreville
———————————————————-
Pemberton vs Northern Burlington
Summit vs Woodbridge
Mount Olive vs Randolph
J.P. Stevens vs Edison
Collingswood vs Cinnaminson
New Egypt vs Florence Township Memorial
High Point vs Jefferson Township
Glen Ridge vs Cedar Grove
Central vs Hoboken
Rutherford vs Becton
Red Bank Regional vs Monmouth Regional
Timber Creek Regional vs Camden Catholic
Lincoln vs North Bergen
Kennedy Memorial vs South Plainfield
Hunterdon Central vs Piscataway
Irvington vs Millville
Montgomery vs Franklin
Hillside vs Bernards
Plainfield vs Elizabeth
Perth Amboy vs Carteret
Voorhees vs North Plainfield
Roselle Park vs South Hunterdon
Toms River East vs Toms River South
Butler vs Park Ridge
Immaculata vs Manheim Central
Rumson-Fair Haven vs Toms River North
Freehold Boro vs Red Bank Catholic
Morris Hills vs Vernon
Monroe Township vs Ridge
Manalapan vs Middletown North
Delran vs Delsea
Paul VI vs Highland Regional
Somerville vs Old Bridge
Lodi vs Secaucus
Holy Cross vs Bishop Eustace Prep
West Morris Mendham vs Robbinsville
Howell vs Central Regional
Allentown vs Notre Dame
Seneca vs Sterling
West Morris Central vs Montville
Lower Cape May vs Clayton
Montclair vs West Orange 8p
Wayne Hills vs Liberty Creek 8p
Bergen Catholic vs Saguaro 8p
Brick Memorial vs Jackson Memorial 11pm
Don Bosco Prep vs Edgewater 11pm
Cherry Hill East vs Moorestown 11pm
=================================================================================
North Carolina
================
Chambers vs Glenn
Cleveland vs D.H. Conley
Weddington vs West Forsyth
Rabun Gap-Nacoochee vs Charlotte Country Day School
Concord vs Monroe
Charlotte Christian vs Cuthbertson
Leesville Road vs Wallace-Rose Hill
Marvin Ridge vs Ardrey Kell
Richmond vs Cardinal Gibbons
West Craven vs New Bern
Providence Day vs Charlotte Catholic
A.C. Reynolds vs Alexander Central
Burns vs Kings Mountain
Millbrook vs Garner
Mallard Creek vs South Pointe
Eastern Alamance vs Northern Guilford
Hillside vs Dudley
Shelby vs Crest
========================
Ohio
===============
Trotwood-Madison vs Springfield
Beachwood vs Kirtland
Minster vs Marion Local
Riverside vs Mentor
Hudson vs Harding
Badin vs
Defiance vs Van Wert
New Albany vs Walnut Ridge
Princeton vs Lakota East
Glenville vs Avon
Pickerington North vs Upper Arlington
Washington vs Mansfield Senior
Kings vs Walnut Hills
Winton Woods vs West Clermont
Olentangy Liberty vs St. Xavier
Olentangy Orange vs Central Catholic
Pickerington Central vs Wayne
Lakota West vs Sycamore
La Salle vs Fairmont
Beechcroft vs Big Walnut
===============================
Oklahoma
===============
Bristow vs Cushing
Bixby vs Har-Ber
Moore vs Edmond North
Oologah vs Collinsville
Rejoice Christian vs Cascia Hall
Will Rogers College vs Holland Hall
Elk City vs Bridge Creek
Del City vs Booker T. Washington
Cashion vs Pawhuska
Marlow vs Chickasha
Sulphur vs Washington
Clinton vs Bishop McGuinness
Jones vs Lincoln Christian
Mustang vs Southmoore
Union vs Broken Arrow
Coweta vs Wagoner
Verdigris vs Sperry
Ringling vs Atoka
Owasso vs Jenks
============================
Pennsylvania
=================
Garnet Valley vs Upper Darby 5p
Malvern Prep vs La Salle College 6p
Abraham Lincoln vs Central Catholic
Parkland vs Nazareth Area
South Fayette vs West Allegheny
Peters Township vs Seneca Valley
LJBOMECE (CO-OP) vs McDowell
Richland vs Central
Laurel Highlands vs Belle Vernon
North Allegheny vs Canon-McMillan
Clarkson North vs Cathedral Prep
Wyomissing vs Pottsville
Bethel Park vs Mt. Lebanon
Southern Columbia Area vs Shamokin Area
Woodland Hills vs Gateway
Avonworth vs Central Valley
Aliquippa vs Armstrong
Allentown Central Catholic vs Emmaus
Jersey Shore vs Lewisburg
McKeesport vs Penn-Trafford
========================================
Rhode Island
=================
Ponaganset vs Scituate 5p
South Kingstown vs Chariho 5:30p
Smithfield vs Burrillville 6:01p
St. Raphael Academy vs Shea
Portsmouth vs Rogers
Coventry vs Cranston West
Westerly vs North Kingstown
===============
South Carolina
================
—-7.30pm———–
Mallard Creek vs South Pointe
York vs Union County
Goose Creek vs Sumter
Nation Ford vs Catawba Ridge
James F. Byrnes vs Greenville
Dillon vs Wilson
Powdersville vs Mauldin
Carolina Forest vs Oceanside Collegiate Academy
Wren vs Seneca
Socastee vs West Florence
South Florence vs Orangeburg-Wilkinson
Hartsville vs Camden
Brookland-Cayce vs Northwestern
Spartanburg vs Broome
Clover vs Hillcrest
Greenwood vs Dorman
Hammond vs Gaffney
Westside vs T.L. Hanna
Clinton vs Newberry
================================================
South Dakota
==================
Tiospa Zina vs Crazy Horse 1p
Cheyenne-Eagle Butte vs Todd County 1p
Lead-Deadwood vs WWSSC (CO-OP) 4p
Rapid City Central vs Lincoln 4p
Tri-Valley vs Custer 5p
————6pm———— —————-
More vs Rapid City Christian
Little Wound vs St. Francis Indian
Yankton vs Spearfish
Timber Lake vs Newell
Lakota Tech vs Hot Springs
Dell Rapids vs Belle Fourche
Stevens vs Douglas
Faith vs Bison
Brandon Valley vs Harrisburg
——————————————–
Sioux Valley vs Elk Point-Jefferson
Beresford vs Canton
Hamlin vs Garretson
Jones County vs White River
Centerville vs Irene/Wakonda
Chamberlain vs Dakota Valley
Winner vs Webster
Leola/Frederick vs Northwestern Area
Sully Buttes vs Langford
Baltic vs McCook Central/Montrose
Kadoka vs Lyman
Gregory vs Platte/Geddes
Clark/Willow Lake vs Bridgewater/Emery/Ethan
Vermillion vs Lennox
DH (CO-OP) vs Groton
Alcester-Hudson vs Burke
Freeman/Marion/Freeman Academy vs Avon
Faulkton vs PC (CO-OP)
Flandreau vs Parker
New Underwood vs Wall
Faith vs Harding County/Bison
Lemmon/McIntosh vs Herreid/Selby
Kimball/White Lake vs Howard
Deuel vs Sisseton
Waverly/South Shore vs Britton-Hecla
Deubrook vs Great Plains Lutheran
Dupree vs Stanley County
Madison vs Milbank
TDAACDC (CO-OP) vs Mt. Vernon/Plankinton
Roncalli vs Redfield
Bennett County vs Philip
Corsica/Stickney vs Oldham-Ramona/Rutland
Castlewood vs Arlington
Riggs vs Brookings
Viborg/Hurley vs Canistota
Huron vs Watertown
Wolsey-Wessington vs Parkston
Jefferson vs Washington
Miller/Highmore/Harrold vs Menno/Scotland
Ipswich vs Warner
DeSmet vs St. Mary
Sioux Falls Christian vs West Central
McLaughlin vs Red Cloud
Iroquois/Lake Preston vs Hitchcock-Tulare
=====================
Tennessee
=======================
Goodpasture Christian vs Lipscomb Academy
Karns vs Powell
Christ Presbyterian Academy vs Battle Ground Academy
Pope John Paul II vs Father Ryan
Anderson County vs Fulton
Cookeville vs Lebanon
Elizabethton vs Greeneville
Henry County vs Kenwood
Christian Brothers vs Ensworth
Ravenwood vs Franklin
Briarcrest Christian vs Brentwood Academy
Hendersonville vs Beech
Farragut vs Maryville
Stewarts Creek vs Oakland
Wooddale vs Lausanne Collegiate
Knoxville Catholic vs Baylor
Montgomery Bell Academy vs McCallie
WestTennessee vs Halls
Rhea County vs McMinn County
================================================
Utha
——————–
South Summit vs Ben Lomond 6p
Tooele vs Hillcrest 6p
Providence Hall vs Granger
Bingham vs Timpview
Northridge vs Cottonwood
Cyprus vs West
Wasatch vs Pleasant Grove
Viewmont vs Provo
North Sevier vs Carbon
Westlake vs Herriman
Pine View vs Hurricane
Stansbury vs Uintah
Mountain Crest vs Bonneville
Monticello vs Mancos
Altamont vs Monument Valley
Olympus vs Murray
Bountiful vs Skyline
Davis vs Layton
Crimson Cliffs vs Desert Hills
Layton Christian Academy vs West Side
Enterprise vs North Summit
Logan vs Woods Cross
Milford vs San Juan
Manti vs Juan Diego Catholic
Highland vs Brighton
Rigby vs American Fork
Morgan vs Green Canyon
Riverton vs Springville
Payson vs Cedar Valley
Rich vs Water Canyon
Syracuse vs Salem Hills
Skyridge vs Orem
Box Elder vs Bear River
Snow Canyon vs Cedar
Corner Canyon vs West Jordan
Timpanogos vs Mountain View
Judge Memorial vs Grand County
Clearfield vs Fremont
Minico vs Ridgeline
Union vs Emery
Alta vs Maple Mountain
Taylorsville vs Kearns
Lehi vs Copper Hills
Summit Academy vs Beaver
Kanab vs Duchesne
North Sanpete vs Grantsville
Richfield vs Ogden
Park City vs East
Gunnison Valley vs Parowan
American Leadership Academy vs South Sevier
Canyon View vs Millard
Sky View vs Mountain Ridge
Hunter vs Roy
Juab vs Delta
Evanston vs Jordan
====================================
Washington
==========
Bothell vs O’Dea 5pm
Skyview vs Jesuit
Tumwater vs Burlington-Edison
Auburn Riverside vs Lincoln
Camas vs Yelm
Emerald Ridge vs Puyallup
Mountain View vs Nooksack Valley
Spanaway Lake vs Gig Harbor
Snohomish vs Glacier Peak
Cheney vs Gonzaga Prep
Chiawana vs Kamiakin
Bellarmine Prep vs Sumner
Union vs O’Dea
Kennewick vs Pasco
Lynden vs Ferndale
Eastside Catholic vs Kennedy Catholic
Rainier Beach vs Lynnwood
==========================================
Washington, DC-02-09-22
=======================
Friendship Collegiate Academy vs Benedictine 4p
Bishop Ireton vs St. Albans 4p
Central vs Sidwell Friends 5p
Riverdale Baptist vs McKinley Tech 6p
Bell vs Eastern 6p
FCA Bucks vs MSSD
Woodson vs Largo
Crossland vs Ron Brown
RWPCS vs Park View
===================================
Wisconsin-02-09-22
time- 07.00pm
———————
Big Foot vs Columbus
Muskego vs Waukesha West
Oshkosh North vs Kimberly
Hudson vs Chippewa Falls
Waunakee vs Sun Prairie
Neenah vs Oshkosh West
Appleton North vs Kaukauna
Bradford/Reuther vs Oak Creek
Bay Port vs Green Bay Preble
Waukesha North vs Mukwonago
New Richmond vs River Falls
Ellsworth vs Amery
Rice Lake vs St. Croix Central
De Pere vs Green Bay West
====================================
Wyoming 02-09-22
——————————————–
Kaycee vs HEM 12pm
Lingle-Fort Laramie vs St. Stephens 1pm
Southeast vs Riverside 2pm
Hulett vs Dubois 2pm
Wyoming Indian vs Guernsey-Sunrise 5pm
Kemmerer vs Glenrock 5pm
Tongue River vs Hot Springs County 6pm
Moorcroft vs Greybull 6pm
Sheridan vs South 6pm
Campbell County vs Laramie 6pm
Thunder Basin vs Rock Springs 6pm
Rawlins vs Pinedale
Riverton vs Cody
Yuma vs Burns
Preston vs Star Valley
Powell vs Worland
Mitchell vs Torrington
Lyman vs Bear Lake
Lander Valley vs Green River
Evanston vs Jordan

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.